Spanje: vrachtwagen uit Marokko met 1500 kilo hasj onderschept (video)
Een vrachtwagen afkomstig uit Marokko is door de Spaanse politie in de regio van Sevilla onderschept met 1500 kilo hasj.
5 juni 2019 - 17:33 - Wereld
In Campo de Gibraltar in het zuiden van Spanje heeft de politie 6 ton hasj afkomstig uit Marokko onderschept.
Tijdens de antidrugsactie werden veertien verdachten gearresteerd. Dat vernam El Confidencial van een woordvoerder van de Spaanse politie.
Volgens dezelfde bron werden ook zeven gestolen auto’s die gebruikt werden voor het vervoer van de drug die met "narcolanchas", bijnaam van motorboten gebruikt voor de drugssmokkel, naar Spanje werden gebracht.
Het onderzoek naar de criminele organisatie liep al maanden. Meerdere invallen werden in de afgelopen weken verricht. De politie vond toen 600 kilo hasj bij een berg en 3600 kilo hasj nabij de snelweg tussen Algeciras en Estepona.
De drug werd vanuit Marokko naar de kust van Tubalitas bij Malaga vervoerd.
Lees meer
Een vrachtwagen afkomstig uit Marokko is door de Spaanse politie in de regio van Sevilla onderschept met 1500 kilo hasj.
Een criminele organisatie die tonnen hasj vanuit Marokko naar heel Europa smokkelde, is tijdens een gezamenlijke antidrugsactie van de Franse en Spaanse politie opgerold.
De Spaanse Guardia civil heeft 1640 kilo Marokkaanse hasj onderschept op een boot voor de kust van Tenerife. Drie mannen van Marokkaanse afkomst werden gearresteerd.
De Spaanse douane heeft tijdens de antidrugsactie "Landa" ruim 5 ton hasj afkomstig uit Marokko in beslag genomen.
Een antidrugsactie van de Spaanse zeemacht in de provincie Huelva leidde afgelopen zaterdag tot de inbeslagneming van ruim 3 ton hasj uit Marokko.