3 januari 2024 , 18:30 - Laila Amraoui - Sport
In Turkije circuleren geruchten dat Hakim Ziyech Galatasaray gaat verlaten om zich aan te sluiten bij een club in Saoedi-Arabië of bij AS Roma.
Deze geruchten zijn dinsdag ontkracht door zaakwaarnemer George Gardi, die ervan wordt beschuldigd het vertrek van de Marokkaanse international bij Galatasaray te hebben aangekondigd.
Lees ook: Hakim Ziyech in conflict met Galatasaray?
Gardi benadrukte dat hij nooit dergelijke uitspraken over Hakim Ziyech heeft gedaan en dat hij niet bekend is met de persoon die deze geruchten onder zijn naam heeft verspreid.
Lees ook: Daling marktwaarde Hakim Ziyech
Hakim Ziyech is momenteel met het Marokkaans elftal in het Mohammed VI voetbalcomplex om zich voor te bereiden op de Afrika Cup in Ivoorkust. Voor hun vertrek naar Abidjan zullen Ziyech en zijn teamgenoten een oefenduel spelen tegen Gambia.
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview