14 november 2019 - 10:20 - Sport
Tottenham Hotspur is op zoek naar nieuwe aanvallers en denkt daarvoor aan Hakim Ziyech. Als het van de Londense club afhangt dan speelt de Marokkaanse international volgend seizoen in de Engelse Premier League.
Volgens Britse media wil Tottenham onderhandelingen starten met Ajax Amsterdam om Hakim Ziyech over te nemen. De club heeft al een bod klaarstaan.
De Marokkaanse Nederlander zou bij Tottenham de Deense Christian Eriksen vervangen. Eriksen wil Tottenham namelijk aan het einde van zijn contract in juni 2020 verlaten.
Om Hakim Ziyech naar Engeland te halen zal Tottenham volgens verschillende bronnen 50 miljoen euro op tafel moeten leggen. Meerdere andere grote clubs, waaronder Real Madrid en FC Barcelona hebben interesse voor de Marokkaanse international. Ziyech staat nog tot 2022 onder contract bij Ajax.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?