14 november 2019 , 10:20 - Laila A. - Sport
Tottenham Hotspur is op zoek naar nieuwe aanvallers en denkt daarvoor aan Hakim Ziyech. Als het van de Londense club afhangt dan speelt de Marokkaanse international volgend seizoen in de Engelse Premier League.
Volgens Britse media wil Tottenham onderhandelingen starten met Ajax Amsterdam om Hakim Ziyech over te nemen. De club heeft al een bod klaarstaan.
De Marokkaanse Nederlander zou bij Tottenham de Deense Christian Eriksen vervangen. Eriksen wil Tottenham namelijk aan het einde van zijn contract in juni 2020 verlaten.
Om Hakim Ziyech naar Engeland te halen zal Tottenham volgens verschillende bronnen 50 miljoen euro op tafel moeten leggen. Meerdere andere grote clubs, waaronder Real Madrid en FC Barcelona hebben interesse voor de Marokkaanse international. Ziyech staat nog tot 2022 onder contract bij Ajax.
Marokko kampt met kerosinetekort, luchtvaartmaatschappijen gewaarschuwd
Valse start voor Youssef En-Nesyri, Atlas Leeuw onder vuur
Mazelen terug in België: import uit Marokko belangrijke factor
Waarschuwing voor Noord-Marokko: hevige regen, sneeuw en harde wind!
Marokkaans rijbewijs op de schop, revolutie op komst
As Trump-Mohammed VI bezegelt ongekende militaire alliantie
Valse start voor Youssef En-Nesyri, Atlas Leeuw onder vuur
Walid Regragui test elftal tegen Zuid-Amerikaanse grootmachten
Marokkaanse zwaargewichten dromen van goud op Glory 105
Marokkaanse voetbalbond: "Walid Regragui blijft definitief!"
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Marokkaans elftal kent volgende tegenstander, duel in Madrid gepland
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko