Marseille biedt 15 miljoen euro voor Hakim Ziyech
Olympique Marseille wil Hakim Ziyech contracteren. De Franse topclub gaat Ajax Amsterdam 15 miljoen euro aanbieden voor de Marokkaan.
7 februari 2017 - 14:00 - Sport
Hakim Ziyech is de « Beste Afrikaanse speler » van de maand januari. De Marokkaanse international werd door de lezers van het Frans blad France Football verkozen.
Ziyech kreeg 61 procent van de stemmen. Hij wordt gevolgd door Chelsea-middenvelder Victor Moses en Vincent Enyeama, de doelman van Lille.
Ondanks zijn goede prestaties in de laatste maanden werd Hakim Ziyech niet door bondscoach Hervé Renard opgeroepen voor de Afrika Cup 2017. De keuze van Renard leverde hem veel kritiek op in Marokko maar ook in Nederland.
Lees meer
Olympique Marseille wil Hakim Ziyech contracteren. De Franse topclub gaat Ajax Amsterdam 15 miljoen euro aanbieden voor de Marokkaan.
Ondanks dat hij niet werd opgeroepen voor de Afrika Cup 2017 is er steeds meer aandacht voor Hakim Ziyech. De Marokkaanse international zou een kleine 60 miljoen euro waard zijn.
Bondscoach Hervé Renard heeft een onbegrijpelijke keuze gemaakt door Hakim Ziyech niet op te roepen voor de Afrika Cup 2017.
Hakim Ziyech en bondscoach Hervé Renard blijken hun ruzie te hebben bijgelegd. Ziyech zal naar verwachting eind mei met het Marokkaans elftal tegen Oranje spelen.
Hakim Ziyech wenst niet voor Marokko te spelen zolang Hervé Renard bondscoach is. De Marokkaanse international vertelde dat donderdag bij de NOS.