Zoeken

Grond beeft opnieuw in het noorden van Marokko

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

In het noorden van Marokko werd donderdag opnieuw een aardbeving gemeten. Dat meldt het Spaans geofysisch instituut.

De beving werd donderdag op 14:23 uur Marokkaanse tijd voor de kust van Al Hoceima in de Alboran zee gemeten, aldus het instituut.

In de regio worden al maandenlang regelmatig aardschokken waargenomen. De meest ernstige beving vond in januari 2016 plaats en had een kracht van 6,3 op de schaal van Richter. De schok zorgde voor veel paniek en schade in Marokko en in de Spaanse enclaves.

Lees meer

Lichte aardbeving in het noorden van Marokko

In de regio van Nador in het noorden van Marokko werd zaterdag een lichte aardbeving gemeten.

Lichte aardbeving in het noorden van Marokko

Het noorden van Marokko is maandag opnieuw door een aardbeving getroffen. Dat meldt het Marokkaans geofysisch instituut in een verklaring.

Opnieuw aardbeving in Al Hoceima

In Al Hoceima is in de nacht van zondag op maandag een nieuwe aardbeving waargenomen. De beving had een kracht van 4 op de schaal van Richter.

Lichte aardbeving in Inezgane-Aït Melloul

Een aardbeving met een kracht van 3,2 op de Schaal van Richter werd zaterdag in de regio van Inezgane-Aït Melloul waargenomen.

Paniek door aardbeving in Azilal

Een aardbeving met een kracht van 3,7 op de schaal van Richter heeft in de nacht van zondag op maandag voor enige paniek gezorgd in de regio van Azilal.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team