16 januari 2017 - 17:50 - Marokko
In de regio van Sefrou in Marokko is deze ochtend een aardbeving met een kracht van 3,9 op de Schaal van Richter gemeten.
Volgens het Marokkaans geofysisch instituut werd de beving om 5:45 uur in de gemeente Tafajight waargenomen.
Zaterdag was al een lichte beving in de regio van Al Hoceima gemeten door het Spaans geofysisch instituut.
Lees meer
In de regio van Azilal is zaterdag een aardbeving met een kracht van 3,5 op de schaal van Richter gemeten.
Een aardbeving met een kracht van 3,7 op de schaal van Richter heeft in de nacht van zondag op maandag voor enige paniek gezorgd in de regio van Azilal.
In de regio van Agadir en Inezgane is maandagochtend een aardbeving gemeten. Dat meldt het Marokkaans geofysisch instituut.
Een aardbeving met een kracht van 3,2 op de Schaal van Richter werd zaterdag in de regio van Inezgane-Aït Melloul waargenomen.
In de regio van Al Hoceima heeft zich maandag een aardbeving met een kracht van 4 op de schaal van Richter voorgedaan.
In het noorden van Marokko is in de nacht van zaterdag op zondag een lichte aardbeving gevoeld.
De provincie Figuig is maandag getroffen door een aardbeving met een kracht van 4,3 op de schaal van Richter.
Voor de kust van Al Hoceima zijn afgelopen vrijdag vier lichte aardbevingen gemeten. Dat meldt het Spaans geofysisch instituut.
Een aardbeving met een kracht van 4,7 op de schaal van Richter werd zaterdagochtend in de provincie Al Hoceima geregistreerd.
In de regio van Nador in het noorden van Marokko werd zaterdag een lichte aardbeving gemeten.