96-jarige Marokkaanse vrouw geneest van coronavirus
Een Marokkaanse vrouw van 96 jaar is eerder deze week genezen verklaard na besmet te zijn geraakt met het coronavirus.
6 april 2020 - 21:00 - Marokko
In Tetouan werd een allereerste coronapatiënt genezen verklaard. De vrouw mocht afgelopen donderdag het Saniat Rmel ziekenhuis verlaten.
De vrouw was op 20 maart samen met haar man in het ziekenhuis opgenomen. Beiden waren toen positief getest op het coronavirus.
Volgens de medische staf leed de 68-jarige vrouw aan een chronische ziekte, maar reageerde heel goed op de behandeling die haar werd voorgeschreven.
Dokter Mohamed Khassal vertelde aan persagentschap MAP dat meerdere andere coronapatiënten bijna genezen zijn en dat dat een aanmoediging is voor het personeel van Saniat Rmel.
Lees meer
Een Marokkaanse vrouw van 96 jaar is eerder deze week genezen verklaard na besmet te zijn geraakt met het coronavirus.
In de afgelopen 24 uur is het aantal coronavirus besmettingen in Marokko met 28 gestegen. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Goed nieuws in Fez! Een baby en zijn moeder die beiden met het coronavirus besmet waren geraakt, hebben zondag het ziekenhuis mogen verlaten.
Marokko heeft vrijdag de grens van 1000 genezen coronapatiënten overschreden. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft donderdagnamiddag de volledige genezing van een tweede coronapatiënt bekendgemaakt.