Gezochte Deen in Tanger gearresteerd
Een Deense man tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is dinsdag door de politie in Tanger in het noorden van Marokko gearresteerd.
2 mei 2019 - 20:00 - Marokko
Een 29-jarige Algerijn is begin deze week in Casablanca gearresteerd op verdenking van internationale drugshandel.
Algerije had via Interpol een internationaal arrestatiebevel tegen de twintiger uitgevaardigd.
Volgens Alyaoum24 verdenken de Algerijnse autoriteiten hem ervan een belangrijke lid te zijn van een drugsorganisatie die zowel in Marokko als in Algerije actief is.
De DGSN bericht dat de verdachte in bewaring werd gesteld. De Algerijnse autoriteiten werden op de hoogte gebracht van zijn arrestatie. De rechtbank doet in de komende dagen uitspraak over zijn uitlevering.
Lees meer
Een Deense man tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is dinsdag door de politie in Tanger in het noorden van Marokko gearresteerd.
Een Algerijn die door zijn land wordt gezocht voor internationale drugshandel, is door de Marokkaanse politie in Fez gearresteerd.
Een door Interpol gezochte Fransman van Algerijnse afkomst is donderdag door de politie in Casablanca gearresteerd.
Een gezochte Fransman van Algerijnse afkomst is afgelopen zondag door de politie bij de grensovergang van Bab Sebta gearresteerd.
Een Deense crimineel tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd op vraag van Denemarken, is in Marrakech gearresteerd. De man is "gevaarlijk en...