26 maart 2023 - 15:30 - Marokko
Een bedelares die in Agadir twee villa’s en een goed gevulde bankrekening bezit, is tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld.
De campagne tegen bedelarij die door de politie in het derde arrondissement van Agadir werd gevoerd, heeft zijn vruchten afgeworpen. Een bedelares werd gearresteerd bij de Libanese moskee terwijl ze gelovigen en voorbijgangers om hulp smeekte, meldt Al Akhbar.
Lees ook: Marokko: vonnis "luxe bedelares" bekend
Na haar arrestatie werd duidelijk dat de vrouw de Marokkaanse en een Europese nationaliteit heeft. De agenten ontdekten ook dat ze eigendommen bezit in verschillende wijken van Agadir, met name een villa waar ze woont, een andere die bestemd is voor verhuur, en een goed gevulde bankrekening.
Lees ook: Marokko installeert camera’s om bedelarij te bestrijden
De officier van justitie beval haar voorlopige inhechtenisneming. De rechtbank van eerste aanleg van Agadir veroordeelde haar intussen tot zes maanden gevangenisstraf.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering