4 mei 2022 - 12:20 - Marokko
©
De koninklijke gendarmerie van de gemeente Ouled Dlim bij Marrakech, heeft een "schat" ontdekt in het huis van de overleden curator van een zaouia.
De autoriteiten werden op de hoogte gebracht van het overlijden van de curator van een zaouia bij Marrakech. Leden van de koninklijke gendarmerie werden ter plaatse gestuurd en troffen het levenloos lichaam van de curator aan in zijn woning.
Lees ook: Marokko: honderden mensen op zoek naar schat in Boulemane (video)
Bij het doorzoeken van het huis ontdekten de gendarmes vier kisten met 3 miljoen dirham, die op een diepte van 10 meter waren begraven.
Lees ook: Man graaft tunnel om schat Marokkaanse sultan te stelen
Al Akhbar bericht dat volgens het rapport van de gendarmes en dat van de wetenschappelijke politie, het lichaam van de overledene geen sporen van geweld vertoonde. In opdracht van het parket is het lichaam naar het mortuarium gebracht, waar een autopsie zal worden uitgevoerd.
Koning verleent gratie aan voor moord veroordeelde schrijver in Al Hoceima
Toerisme Marokko onder druk door criminaliteit
Zwaarste crash van de week in Tanger: één dode
Marokkaanse politicus: "Luxe appartement tegen gemeentegrond"
Zes meter hoge golven leggen bootverkeer Marokko-Spanje lam
Tansfersoap Hakim Ziyech laait weer op
Koning verleent gratie aan voor moord veroordeelde schrijver in Al Hoceima
Toerisme Marokko onder druk door criminaliteit
Zwaarste crash van de week in Tanger: één dode
Marokkaanse politicus: "Luxe appartement tegen gemeentegrond"
Bizarre vondst in vuilnisbak in Tanger leidt tot grote politie-uitruk
De absurde prijzen van internationale scholen in Marokko
Turkije bemoeilijkt visa voor Marokkanen
Zandmaffia terroriseert stranden Noord-Marokko