Ramadan begint op donderdag 18 juni in Marokko
Het is eindelijk officieel. De Ramadan begint morgen, donderdag 18 juni, in Marokko. Dat meldt het ministerie van Islamzaken vanavond.
18 juni 2015 - 21:45 - Marokko
De Ramadan is er en net zoals elk jaar komen de uitnodigingen aan de lopende band binnen. In Marokko is de dresscode dit jaar de Gandoura!
De Gandoura is in de laatste jaren een populair kledingstuk geworden in Marokko. Een lichte stof en een elegante borduurwerk zijn een must voor een verzorgde look!
De lange jurk met korte of middellange mouwen is een traditionele Berberse kledingstuk dat lang als huiskleed werd beschouwd. Maar sinds enkele jaren is de gandoura ook gewoon voor buiten.
Dus lady’s, de gandoura, kleurrijk en gemaakt met lichte, zijdezachte stof, bezet met kraaltjes en steentjes, wordt je beste bondgenoot tijdens de Ramadan.
Lees meer
Het is eindelijk officieel. De Ramadan begint morgen, donderdag 18 juni, in Marokko. Dat meldt het ministerie van Islamzaken vanavond.
Bidden, Koran lezen, eten en kaartspelen. Zo brachten Marokkanen in de jaren ’70 de Ramadan door. Ontdek exclusieve beelden van de Ramadan in 1979 in Rabat!
Spaans winkelketen Zara heeft op 18 juni een speciale Ramadan collectie op de markt gebracht. Ook Mango lanceerde enkel dagen geleden een nieuw kledinglijn voor de Ramadan.
De overheid heeft maatregelen getroffen om een prijsstijging van voedingsmiddelen te vermijden tijdens de maand Ramadan in Marokko. Mohamed El Ouafa, minister van Algemene Zaken...
Een lid van de Marokkaanse beweging Massayminch werd op de eerste dag van de Ramadan gearresteerd omdat hij water dronk bij de Hassantoren in Rabat.