Marokko: politieman zwaargewond in Azemmour
Een politieman is eind vorige week in het Marokkaanse Azemmour aan een moordpoging ontsnapt. Twee verachten werden gearresteerd.
19 februari 2020 - 16:40 - Marokko
De politie heeft zaterdagavond in de haven Tanger Med twee Fransmannen gearresteerd voor internationale drugssmokkel.
De twee verdachten van 22 en 28 jaar probeerden de agenten af te leiden door met twee verschillende veerboten naar Tarifa in het zuiden van Spanje te vertrekken.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN kregen de agenten echter argwaan vanwege hun gedrag en besloten hen te controleren.
Beide mannen hadden op exact dezelfde manier 7 en 8 kilo cannabis op hun lijf geplakt. Beiden werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
Een politieman is eind vorige week in het Marokkaanse Azemmour aan een moordpoging ontsnapt. Twee verachten werden gearresteerd.
De Marokkaanse koninklijke marine heeft voor de kust van Ksar Sghir in het noorden van Marokko, twee drugssmokkelaars gearresteerd.
De politie van Tan-Tan heeft zaterdag vier verdachten gearresteerd voor internationale drugssmokkel, dankzij een tip van de inlichtingendienst DGST.
De politie heeft afgelopen vrijdag in Casablanca een grote drugssmokkel verijdelt. 1,7 ton cannabis werd in beslag genomen.
Twee Franse vrouwen zijn afgelopen zondag door de veiligheidsdiensten op de luchthaven Marrakech Menara gearresteerd voor internationale drugssmokkel.