Spanjaard in Marokko opgepakt voor drugssmokkel
De Marokkaanse koninklijke marine heeft voor de kust van Ksar Sghir in het noorden van Marokko, twee drugssmokkelaars gearresteerd.
19 februari 2020 - 16:40 - Marokko
De politie heeft zaterdagavond in de haven Tanger Med twee Fransmannen gearresteerd voor internationale drugssmokkel.
De twee verdachten van 22 en 28 jaar probeerden de agenten af te leiden door met twee verschillende veerboten naar Tarifa in het zuiden van Spanje te vertrekken.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN kregen de agenten echter argwaan vanwege hun gedrag en besloten hen te controleren.
Beide mannen hadden op exact dezelfde manier 7 en 8 kilo cannabis op hun lijf geplakt. Beiden werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
De Marokkaanse koninklijke marine heeft voor de kust van Ksar Sghir in het noorden van Marokko, twee drugssmokkelaars gearresteerd.
Twee verdachten zijn vrijdag in Marokko door de politie in gearresteerd met ruim 500 kilo hasj in hun voertuigen.
Twee verdachten zijn tijdens een gezamenlijke actie van de gerechtelijke politie en de Marokkaanse inlichtingendienst DGST op de snelweg van de Casablanca gearresteerd.
Een Spaanse man die zich illegaal in Marokko bevond is zondagavond samen met drie medeplichtigen door de politie van Nador gearresteerd voor drugssmokkel.
Een politieman is eind vorige week in het Marokkaanse Azemmour aan een moordpoging ontsnapt. Twee verachten werden gearresteerd.