4 februari 2020 - 18:30 - Marokko
Twee verdachten zijn tijdens een gezamenlijke actie van de gerechtelijke politie en de Marokkaanse inlichtingendienst DGST op de snelweg van de Casablanca gearresteerd.
In de huurauto van de twee mannen met een zwaar crimineel verleden, werden 12.600 XTC-pillen gevonden. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN in een verklaring aan de media.
De verdachten werden bij een wegversperring aan de ingang van Casablanca tegengehouden. Ze reden met een huurauto waarin de drug werd gevonden. In het voertuig troffen de agenten ook cocaïne, hasj en een geldbedrag afkomstig van de drugsverkoop aan.
Volgens de DGSN zijn de twee verdachten 32 en 41 jaar oud. Beiden werden in voorlopige hechtenis genomen en riskeren een jarenlange gevangenisstraf. Een onderzoek is aan de gang.
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko