8 april 2025 - 09:40 - Marokko
Op sociale media in Tanger is grote ophef ontstaan na de verspreiding van een opmerkelijke flyer. Deze kondigt een "orgie" aan die in het geheim zou plaatsvinden op 26 april en omschrijft het evenement expliciet als homoseksueel.
De aankondiging heeft online tot veel kritiek en verontwaardiging geleid, waarbij gebruikers massaal hun afkeuring uiten over het controversiële karakter van het geplande feest.
Lees ook: Marokkaanse zanger opgepakt na uitdagende liedjes in Tanger
Ondanks de commotie is er nog veel onduidelijkheid over het evenement. De exacte locatie en de identiteit van de organisatoren zijn tot op heden onbekend, wat het mysterie rond de bijeenkomst vergroot en diverse speculaties aanwakkert. Volgens onbevestigde berichten op sociale media zou het feest naar verluidt een exclusieve aangelegenheid zijn voor een select gezelschap van welgestelde individuen.
Lees ook: Khaliji’s zorgen opnieuw voor problemen in Marrakech
De inhoud van de flyer wordt door veel online gebruikers scherp veroordeeld. Zij benadrukken dat een dergelijk evenement een ernstige bedreiging vormt voor de ethische en religieuze normen die in de samenleving gelden. De promotie van een "homoseksuele orgie" wordt door velen als een directe aantasting van deze fundamentele waarden beschouwd. De autoriteiten in Tanger hebben nog niet gereageerd op de ophefmakende advertentie.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Nieuwe gezichten aan top rechtbanken Marokko
Auto rijdt bekend café binnen op zeedijk Tanger
Tetouan ondergaat stedelijke make-over
Miljardenproject Guercif-Nador in volle gang
Zoon parlementslid Tetouan vast na laster op Facebook
Treinreizen in Noord-Marokko krijgen impuls
Internationaal gesignaleerde verdachte gepakt in Marokko
Lichaam vermiste lerares gevonden in Chefchaouen