Zoeken

Eid ul-Fitr morgen in Marokko?

14 juni 2018 - 10:27 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Volgens astronomische berekeningen is het vandaag de laatste dag Ramadan in Marokko en wordt morgen, vrijdag 15 juni, Eid ul-Fitr gevierd. Deze datum moet echter door de religieuze autoriteiten worden bevestigd.

Het Marokkaanse ministerie van Habous en Islamitische zaken laat in een verklaring weten dat vanavond naar de maansikkel die de maand Shawwal 1439 aankondigt, zal worden gekeken.

Aan de Nadirs en andere waarnemers wordt gevraagd om het ministerie telefonisch te contacteren om te laten weten of ze de maansikkel wel of niet hebben gezien.

Lees meer

Ook België viert Eid ul-Fitr op vrijdag 15 juni

Moslims in België vieren morgen, vrijdag 15 juni 2018, Eid ul-Fitr, feest van het einde van de Ramadan.

Ramadan begint op donderdag 17 mei in Marokko

De maand Ramadan begint morgen, donderdag 17 mei, in Marokko. Dat heeft het ministerie van Habous en Islamitische zaken vanavond bevestigd.

Marokko viert Eid ul-Fitr op maandag 26 juni

Het ministerie van Islamitische zaken heeft vanavond aangekondigd dat Eid ul-Fitr in Marokko op maandag 26 juni zal worden gevierd.

Marokko viert Eid al-Fitr op woensdag 5 juni

Het Marokkaanse ministerie van Habous en Islamitische zaken heeft vanavond laten weten dat Eid ul-Fitr in Marokko op woensdag 5 juni wordt gevierd.

Officieel: Marokko viert Eid ul-Fitr op donderdag 13 mei

Het Marokkaanse ministerie van Habous en Islamitische zaken heeft vanavond laten weten dat Eid ul-Fitr in Marokko op donderdag 13 mei 2021 wordt gevierd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team