6 november 2020 - 20:20 - Wereld
In de Duitse stad Wuppertal in de regio Düsseldorf,is maandag het proces begonnen tegen een Marokkaan die wordt vervolgd voor de moord op zijn ex-vrouw. De 43-jarige zou afgelopen april de gruwelijke misdaad hebben gepleegd.
De zaak heeft de Marokkaanse gemeenschap in Duitsland geschokt. Ondanks dat ze al gescheiden waren, hield het echtpaar, dat een kind van zes maanden oud had, niet op met ruzie maken, meldt de lokale pers. De ruzies gingen voornamelijk over geld.
In april had de man, die de Duitse nationaliteit heeft, een ontmoeting met zijn ex-vrouw bij de rivier de Wupper. Bij de hoogoplopende ruzie die volgde zou de man de keel van de vrouw hebben doorgesneden, om haar vervolgens daar achter te laten.
Het 27-jarige slachtoffer woonde sinds haar scheiding in een vrouwenopvangcentrum. Het onstabiele gedrag van haar ex-man maakte haar het leven zuur.
Marokkanen geven voor 6 miljard dirham aan buitenlands vermogen op in 2020
Een vrijhandelszone tussen Marokko en Israël?
Getrouwde Marokkaanse gearresteerd vanwege buitenechtelijke affaire
Israël en Marokko gaan voor een revolutie in de energiesector
Marokkanen zijn de grootste groep Belgen met een buitenlandse afkomst
Begraafplaats Casablanca vernield door hevige regenval
Marokkanen zijn de grootste groep Belgen met een buitenlandse afkomst
Moslims vrezen voor coronavaccin
Migranten uit Marokko proberen VK te bereiken via Nederland
België: 28-jarige Marokkaan opgepakt bij inval in loods
Washington looft 7 miljoen uit in jacht op Marokkaanse terrorist
Mishandelde Belgische politieagente vertelt over Marokkaanse redder
Jamila Hadri opent eigen school in Mechelen
Trump krijgt hoogste onderscheiding van Koning Mohammed VI