28 april 2023 - 10:00 - Marokko
De gerechtelijke politie heeft op basis van informatie van het Centraal Bureau voor gerechtelijke onderzoeken (BCIJ) in El Jadida een drugsbaron en vier andere personen gearresteerd die verdacht worden van betrokkenheid bij een internationale criminele organisatie.
Op bevel van de onderzoeksrechter van de rechtbank van eerste aanleg in El Jadida zijn de drugsbaron genaamd "Hamdoune", zijn broer, twee jonge vrouwen en een vijfde persoon in voorlopige hechtenis geplaatst. Allen werden gearresteerd in een opslagplaatsen voor drugs in de buurt van Jorf Lasfar. Ze worden verdacht van lidmaatschap aan een internationaal crimineel netwerk dat gespecialiseerd is in drugshandel, meldt Assabah.
Lees ook: article 46556
De arrestaties waren mogelijk dankzij nauwkeurige informatie van de Marokkaanse inlichtingendienst (DGST) op basis van telefoontaps. De taps bevestigden dat er een crimineel netwerk actief was in de drugshandel aan de Atlantische kust van Bouznika, via Jorf Lasfar naar Casablanca. De criminelen zouden hebben samengewerkt met hoge verantwoordelijken uit El Jadida, waaronder meerdere verkozenen.
Huizen groter dan 300m² belastingvalkuil voor Marokkaanse diaspora
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Marokko koploper voor Turkse export
Real Housewives-ster: "Opnames in Marokko maakten ons ziek"
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Je woning in Marokko lenen? Dan moet je belasting betalen!
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters