2 december 2021 - 12:00 - Marokko
Drie personen werden gearresteerd nadat er een aantal balen met cannabishars aanspoelden op een strand in Sidi Rahhal in de provincie Berrechid. De gendarmerie heeft een onderzoek ingesteld om te achterhalen wat hierachter schuilt.
Bewoners van de badplaats Sidi Rahal ontdekten de balen met cannabis tot hun verrassing zondag op het strand. Ze waarschuwden de gendarmerie die het gebied beveiligde om te voorkomen dat toeschouwers de drugs in handen zouden krijgen.
Lees ook: Twee ton cannabis tussen henna gevonden in Tanger Med
Een aantal personen slaagden er toch nog in om met een paar balen cannabis weg te vluchten, meldt het dagblad Al Akhbar.
Lees ook: Marokkaanse marine onderschept 5 ton cannabis in Nador
Er is een onderzoek ingesteld om na te gaan hoe het komt dat deze cannabisbalen op het strand zijn aangespoeld, en vooral wie er bij de handel betrokken is. Drie personen werden gearresteerd omdat zij balen hadden meegenomen vóór de komst van de gendarmes. Ze werden in bewaring gesteld.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht