Zoeken

Dronken richkid veroorzaakt ongeval met Lamborghini en vlucht weg in Tetouan

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een "Ould lefchouch" (rijkeluiskind) veroorzaakte een ernstig verkeersongeval op de centrale rotonde van de stad M’diq. Na het ongeval vluchtte hij weg en droeg een derde persoon op om op de plaats van het ongeval te blijven en de verantwoordelijkheid op zich te nemen.

Het incident vond plaats op de centrale rotonde van de stad M’diq op zaterdagavond. De dronken "lefchouch" reed met hoge snelheid in een Lamborghini en botste tegen een taxi en een andere voertuig. Hij vluchtte terwijl drie mensen gewond raakten, meldt de krant Al Ahdath Al Maghribia. De gewonden werden naar het stedelijk ziekenhuis gebracht.

Lees ook : Geen straf voor richkid die op trouwstoet in Essaouira inreed

Er zat ook een meisje in het voertuig van de richkid. Zijn vrienden brachten haar weg van de plaats van het ongeval en droegen een derde persoon op ter plaatse te blijven om de formaliteiten van de aangifte en het proces-verbaal van de politie te regelen. Toen hij werd ondervraagd, "bekende deze persoon snel en verklaarde dat hij niet achter het stuur zat van de luxe auto die het ongeval veroorzaakte".

Lees ook : Strenge celstraf voor drie "Ouled Lefchouch" in Casablanca

De valse verdachte is vrijgelaten na een korte arrestatie. Hij blijft onder toezicht van de procureur des Konings van de rechtbank van Tetouan. De politie stelde een onderzoek in naar de eigenaar van het in Rabat geregistreerde voertuig en dagvaardde alle personen die verdacht worden van betrokkenheid bij het ongeval.

Lees meer

Koppel en drie kinderen komen om bij verkeersongeval in Tan-Tan

Op de nationale weg N1 zijn ter hoogte van Tan-Tan, vijf leden van eenzelfde familie omgekomen bij een zwaar verkeersongeval.

Dochter bekende zakenman en politicus komt om bij ongeval in Kenitra

Op zondag 10 juli, de dag van de viering van Eid ul-Adha, heeft zich een tragisch ongeval voorgedaan in de gemeente Sidi Allal Tazi, bij Kenitra. Drie personen werden gedood en...

Bus rijdt tegen palmboom in Agadir, 59 gewonden

Bij een zwaar verkeersongeval op de Boulevard Mohammed V in Agadir, zijn 59 mensen gewond geraakt.

Rijkeluiskind vlucht weg na aanrijding agent in Rabat

Een "ould lefchouch" (richkid) veroorzaakte eerder deze week in Rabat een ernstig ongeval waarbij hij een verkeersagent aanreed. De jongeman vluchtte na de aanrijding weg.

Drugssmokkelaar verdwijnt na dodelijk ongeval in Berrechid

Een drugssmokkelaar die al meermaals op de nationale opsporingslijst was geplaatst, is gevlucht nadat hij in Berrechid een dodelijk ongeval had veroorzaakt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team