Zoeken

Douzi door jaloerse echtgenoot van fan aangevallen

15 oktober 2018 - 19:40 - Cultuur

Geschreven door Said A.

Douzi heeft enkele dagen geleden een moeilijk moment beleefd op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.

De Marokkaanse zanger werd door de man van een fan aangevallen. De jonge vrouw had Douzi om een foto gevraagd. De zanger accepteerde en legde zijn hand op haar schouder voor de foto. Wat hij niet had verwacht is dat de echtgenoot van de vrouw heel jaloers was.

De woedende man schold zijn vrouw uit, sloeg haar mobiele telefoon waarmee de foto was genomen kapot en schold de zanger uit.

Douzi reageerde kalmpjes. Hij was verrast maar liet de man uitrazen en liep vervolgens weg. Enkele getuigen prezen zijn reactie en veroordeelden het gedrag van de jaloerse echtgenoot.

Lees meer

Marokkaanse zanger Douzi geopereerd

Abdelhafid Douzi is woensdag met succes geopereerd. De Marokkaanse zanger heeft vanuit zijn ziekenhuisbed zijn fans gerustgesteld.

Douzi naar Los Angeles voor nieuwe album (foto’s)

Douzi heeft een verrassing voor zijn fans. Dat liet hij zelf op Instagram weten...

Douzi deelt nieuw liedje "Amar" (video)

Douzi heeft zijn nieuwe single op internet gedeeld. De Marokkaanse zanger publiceerde de clip van "Amar" maandag op YouTube.

Douzi "Koning van de Marokkaanse muziek" volgens Forbes

Douzi staat dit jaar op de vierde plaats van meest invloedrijke Arabische artiesten. De lijst werd enkele dagen geleden door Forbes gepubliceerd.

Saâd Lamjarred terug naar de gevangenis

Saad Lamjarred werd dinsdag zoals verwacht terug in hechtenis genomen op besluit van het hof van beroep van Aix-en-Provence in Frankrijk.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team