18 augustus 2020 - 19:30 - Cultuur
Dounia Batma heeft haar zaak tegen de Marokkaanse modeontwerpster Sultana gewonnen. Siham Badda, zoals Sultana echt heet, werd tot vier maanden gevangenisstraf veroordeeld.
Sultana werd door de rechtbank van eerste aanleg in Marrakech schuldig bevonden aan het opnemen en verspreiden van een video van de rechtszaak tegen Dounia Batma.
De zangeres had kort na tot acht maanden gevangenisstraf te zijn veroordeeld voor haar betrokkenheid bij de zaak "Hamza mon bb", aangifte gedaan tegen haar medeverdachte.
Een medeplichtige van Sultana, die momenteel vastzit voor een andere zaak, werd tot 10 maanden gevangenisstraf veroordeeld. Beide vrouwen zullen tevens een schadevergoeding van 50.000 dirham aan Dounia Batma moeten betalen.
Op 21 juli was een vrouw door de veiligheidsdiensten van de rechtbank in Marrakech betrapt toen ze de rechtszaak tegen Dounia Batma en haar zus filmde. Volgens Aljarida24 vertelde de vrouw dat ze door Sultana was gestuurd.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko