3 februari 2020 - 15:00 - Marokko
Dounia Batma wordt vervolgd voor haar vermeende betrokkenheid bij het schandaal "Hamza mon bb". De Marokkaanse zangeres, die het land niet mag verlaten, stelt alles in handen van God te leggen.
In een bericht op sociale media verklaarde de vrouw van de Bahreinse miljardair Mohamed Al Turk dat haar juridische problemen "een beproeving van God zijn". "Wanneer Allah van iemand houdt, test hij hem.", aldus de zangeres.
Dounia Batma wordt op 10 februari samen met haar zus Ibtissam voor de rechter in Marrakech verwacht. Zes stelt haar proces "op kalme en serene wijze" af te wachten.
De Marokkaanse zangeres en haar zus worden vervolgd voor laster, chantage en het verspreiden van foto’s en informatie zonder toestemming met het doel om de eigenaren te intimideren of te schaden. De twee zussen werden voorwaardelijk vrijgelaten tegen de betaling van een borgsom en riskeren tot drie jaar gevangenisstraf en een boete van 20.000 dirham.
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra