Douane onderschept bijna 70.000 euro in Nador
Meerdere douane operaties hebben deze week in het noord-Marokkaanse Nador tot de inbeslagneming van bijna 70.000 euro geleid.
3 november 2015 - 19:10 - Marokko
Marokkaanse douaneagenten hebben in de nacht van zaterdag op zondag in de regio van Nador 91 kilogram cannabis onderschept. De smokkelaar kon ontsnappen.
Volgens de douaneadministratie werd de drugs in de gemeente Bouark onderschept. De drugs werd in een auto met valse kentekens vervoerd. De bestuurder liet het voertuig achter en vluchtte weg.
De waarde van de drugs wordt door de regionale douaneadministratie op 910.000 dirham geschat.
Lees meer
Meerdere douane operaties hebben deze week in het noord-Marokkaanse Nador tot de inbeslagneming van bijna 70.000 euro geleid.
De Marokkaanse politie heeft opnieuw een grote drugsvangst gedaan. Ruim 15 ton cannabis werd vrijdag in de regio van Agadir onderschept.
De Marokkaanse douane heeft begin deze week in Tetouan 780 kilo cannabis onderschept. De drugs was in 24 pakken verpakt en werd in een bedrijfsvoertuig ontdekt.
De politie heeft tijdens een anti drugsactie in Mezgaled, in de regio van Larache, 1,77 ton cannabis onderschept.
Marokkaanse douaneagenten hebben woensdag in Nador twee mensen aangehouden met ruim 194.000 euro in hun bagage. Beiden probeerden Marokko met het geld te verlaten.