2 februari 2023 , 08:00 - Saïd Amraoui - Sport
De Marokkaanse voetbalbond (FRMF) overweegt een nieuwe uitbreiding van het grote stadion in Tanger. Het project wordt nog bestudeerd en heeft tot doel de capaciteit te verhogen tot 80.000 zitplaatsen en de faciliteit te voorzien van een dak.
Aanvankelijk had het stadion in Tanger een capaciteit van 45.000 zitplaatsen, maar die is onlangs verhoogd tot 65.000 zitplaatsen. De werkzaamheden werden versneld uitgevoerd om het stadion in staat te stellen het WK voor Clubs te hosten, dat op woensdag 1 februari in Marokko van start is gegaan. De infrastructuur werd goedgekeurd door de FIFA.
Lees ook: Grote stadion Tanger klaar voor Mundialito
Abdelmalek Abroun, bestuurslid van de FRMF belast met de infrastructuur, verklaarde in een gesprek op Medi1Tv dat het stadion opnieuw zal worden uitgebreid. Deze keer om de capaciteit te verhogen tot 80.000 plaatsen, in het vooruitzicht van de organisatie van het Afrikaans kampioenschap voetbal 2025, waarvoor Marokko zich kandidaat heeft gesteld.
Lees ook: WK voor clubs in Marokko: tickets binnen 24 uur uitverkocht
Naast de uitbreiding omvat het bestudeerde project ook de overkapping ervan, aldus Abroun. Hij voegde eraan toe dat de atletiekbaan zal worden verwijderd en benoemde ook het bouwproject van het grote stadion van Casablanca, zonder details te geven.
Marokko wordt sleutelspeler voor de NAVO
Qatar bedankt Marokkaanse politie voor hulp
Marokko weigert uitlevering Italiaanse maffiabaas
Bericht van Ziyech aan supporters gaat viraal op internet
Marokko en Europa gaan landgrens delen
Franse politieagent krijgt Marokko-trips cadeau, raakt baan kwijt
Bericht van Ziyech aan supporters gaat viraal op internet
Walid Regragui reageert op eerste Afrika Cup-overwinning
XXL-cheque voor Marokkaans talent Ayyoub Bouaddi
Marokko opent Afrika Cup met zege en wereldgoal van El Kaabi
Abderrazak Hamdallah als reddende engel in Safi
Marokko’s geheim wapen om Europees voetbaltalent
Jordaanse speler excuseert zich bij Tarik Sektioui
Abderrazak Hamdallah zegt Marokko vaarwel