Drie doden bij verkeersongeval tussen Tetouan en Chefchaouen
Bij een ernstig verkeersongeval op de weg tussen Tetouan en Chefchaouen zijn woensdagavond drie mensen omgekomen.
- Marokko
Bij een verkeersongeval in het Marokkaanse Settat zijn dinsdag vijf mensen omgekomen en raakte een persoon ernstig gewond.
De oorzaak van het ongeval is nog niet bekend. Persagentschap MAP vernam van de plaatselijke autoriteiten dat de auto over de kop ging ter hoogte van Beni Meskine.
Het gewonde slachtoffer en de lichamen van de andere passagiers werd naar een provinciaal ziekenhuis gebracht. De politie doet onderzoek naar het ongeval.
Lees meer
Bij een ernstig verkeersongeval op de weg tussen Tetouan en Chefchaouen zijn woensdagavond drie mensen omgekomen.
Bij een verkeersongeval in het Marokkaanse Tinghir zijn zaterdagnamiddag twee mensen omgekomen.
Bij een vreselijk verkeersongeval in de Marokkaanse hoofdstad Rabat zijn vrijdag vijf mensen omgekomen.
Bij een zwaar verkeersongeluk tussen een auto en een vrachtwagen op de Avenue de FAR in Tanger zijn zaterdagochtend vier mensen omgekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse Fkih Bensaleh zijn zondagavond een man en twee kinderen omgekomen.