Zoeken

Dode en gewonden bij instorting panden Fez

20 april 2013 - 18:19 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Vrijdagochtend stortten twee gebouwen in, in de populaire wijk Sidi Boujida te Fez, meldt staatspersbureau MAP.

In de nacht van vrijdag op zaterdag werd het lichaam van een vermiste vrouw vanonder het puin gehaald.

Ook raakten vier mensen gewond bij de instorting. Zij werden opgenomen in het Universitair Ziekenhuis van Fez.

In twee maanden tijd stortten zeker vier vervallen gebouwen in te Fez, door de zware regenvallen. Bij de vorige incidenten werd geen melding gedaan van slachtoffers.

In Marokko woont 13% van de stedelijke bevolking in vervallen woningen. 144.000 gezinnen leven in woningen die op instorten staan. In de medina van Fez kunnen ruim 4000 gebouwen op elk moment instorten.

Lees meer

Dode en gewonden bij instorting slipperatelier in Fez

Op Maandag is een persoon om het leven gekomen bij de instorting van een slippersatelier in de oude medina van Fez. Volgens lokale autoriteiten raakten ook vijf mensen gewond....

Opnieuw huizen ingestort in medina Casablanca

Donderdagavond zijn opnieuw twee huizen ingestort in de oude medina van Casablanca. Bij de instorting in Derb Houmane, vielen geen gewonden.

Kind gewond door ingestort huis in Casablanca

Het dak van een huis in de oude medina van Casablanca is vrijdag gedeeltelijk ingestort. Twee vrouwen, een man en een peuter raakten gewond.

Opnieuw doden en gewonden bij instorting gebouwen in Casablanca

Bij de instorting van de drie woongebouwen in de wijk Arsat Ben Slama in Casablanca, zijn twee mensen omgekomen. Ook raakten vijf mensen gewond volgens de wilaya van Casablanca.

Doden en gewonden bij ontploffing in Laayoune

Twee mensen zijn woensdag omgekomen bij de ontploffing van een defecte boiler in een vismeelfabriek in de havenstad El Marsa nabij Laayoune.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team