4 december 2012 - 15:30 - Marokko
De dochter van Aziz Rebbah, minister van Uitrusting en Vervoer, is weggestuurd van de universiteitscampus van Rabat op beslissing van Lahcen Daoudi, minister van Hoger Onderwijs.
Lahcen Daoudi wil dat bij de toekenning van universitaire woningen, voorrang wordt gegeven aan studenten die over weinig middelen beschikken. Daarom jaagt hij op de kinderen van rijke familie’s, Kamerleden en verantwoordelijken uit de publieke en privé-sector.
De toekening van een kamer op de campus van Rabat-Agdal aan de dochter van Aziz Rebbah, had reeds voor ergernis gezorgd bij de andere studenten, waarvan duizenden uit afgelegen regio’s en/of arme gezinnen komen.
Marokko beschikt actueel over 35.000 universiteitsbedden. Volgens Daoudi zullen dat er voor het volgend academiejaar 54.000 zijn. Zijn afdeling plant ook de bouw van 14 nieuwe universitaire campussen, de uitbreiding van acht anderen en de renovatie van alle bestaande campussen.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor