28 augustus 2022 - 15:40 - Economie
Het Marokkaanse ministerie van Economie en Financiën heeft gereageerd op de berichten die melding doen van een directe financiële hulp van 1700 dirham aan Marokkanen, om hen te steunen in deze moeilijke periode.
Minister Nadia Fettah Alaoui ontkent alle banden van haar afdeling met "een website die de naam en het logo van het ministerie van Economie en Financiën draagt en burgers oproept om zich in te schrijven om deze hulp te ontvangen".
Lees ook: Marokko bespreekt financiële steun voor aankoop vastgoed
Volgens de afdeling is "de informatie vals en ongegrond". Het ministerie roept Marokkaanse burgers opnieuw op om zich enkel te informeren via de officiële website van de afdeling, waarop alle officiële besluiten worden gepubliceerd.
Lees ook: Ministerie ontkent directe steun aan armen in Marokko
Het ministerie behoudt zich het recht voor om een klacht in te dienen en roept de burgers op om waakzaam te blijven voor dit soort geruchten die door mensen met slechte bedoelingen worden verspreid.
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Marokko breekt exportrecord voor asperges, België nr 1 klant
Marokko en Portugal in gesprek over stroomkabel
Legale cannabis in Marokko "niet om coffeeshops te openen!"
Oplichter steelt luxe Mercedes met slimme truc in Tetouan
Verhaal 100-jarige dakloze Marokkaanse die in Tilburg is fake
Marokko breekt exportrecord voor asperges, België nr 1 klant
Fiscus Marokko start jacht op onbebouwd grond
Marokkaanse vastgoedsector in diepe crisis, verkopen kelderen dramatisch
Olijfolie: Marokko lacht, Spanje huilt
Russische delegatie naar Marokko voor nieuwe deals
Digitale bankgigant Revolut strijkt neer in Marokko
Beurs Marokko in de lift, dirham strijdend tegen euro
Extra geld voor Marokkaanse ambtenaren