Zoeken

Regering Marokko onder druk: 220 miljoen voor dierentuin Casablanca

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Marokko heeft 220 miljoen dirham beschikbaar gesteld voor de renovatie van de dierentuin van Casablanca. Dierenrechtenorganisaties voerden uitgebreid campagne tegen de onmenselijke manier waarop dieren er worden behandeld.

De dierentuin van Casablanca bestaat sinds 1928. Dieren leven er in erbarmelijke omstandigheden en blijven vaak dagen zonder water of voedsel.

Toeristen die de zoo bezochten zijn unaniem: het dierenpark van Casablanca is een pure horror waar dieren tussen het vuil leven en worden mishandeld.

Volgens persagentschap EFE zal de oude zoo van Casablanca zeer binnenkort worden gerenoveerd. Het park beslaat 10 hectare en krijgt een groene ruimte en een recreatiepark, beiden van 2,5 hectare.

Schandalig filmpje van de zoo van Casablanca

Lees meer

Meisje door olifant gedood in dierentuin Rabat

In de dierentuin van Rabat is eerder deze week meisje door een olifant gedood. Het is het eerste ongeval in het park sinds de opening in januari 2012.

De nieuwe zoo van Rabat opent in oktober

De nieuwe dierentuin van Rabat zal aan het publiek toegankelijk zijn voor het einde van 2011 volgens het Hoog commissariaat voor Water en Bos.

Agadir krijgt een nieuw dierenpark

Het zuid-Marokkaanse Agadir gaat een nieuw dierenpark bouwen. Het ’Safari Parc’ komt op 25 hectare en zal over 3 jaar klaar zijn.

Marokkaanse douane onderschept 16 ton drugs in haven Casablanca

De douanedienst van de haven van Casablanca heeft vrijdag ruim 16 ton drugs ontdekt in een containervrachtwagen. De waarde van de drug word op 166 miljoen dirham geschat.

Zoo Rabat opent dit weekend

De nieuwe dierentuin van Rabat gaat dit weekend open. Het dierenpark werd maandag ingehuldigd door kroonprins Moulay Hassan en vergde een investering van 460 miljoen dirham.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team