13 januari 2021 - 18:20 - Wereld
Volgens berichten in de Israëlische media wordt David Govrin de ambassadeur die het verbindingsbureau van Israël in Rabat zal gaan aansturen.
De voormalige Israëlische ambassadeur in Egypte, David Govrin, zou al zijn benoemd tot het hoofd van het Israëlische verbindingskantoor in Rabat. Naar verwachting zal hij in de komende weken naar Marokko afreizen voor de opening van het kantoor, meldt de Jerusalem Post.
Op 22 december 2020 is onder het voorzitterschap van Koning Mohammed VI een overeenkomst tussen Marokko, de Verenigde Staten en Israël ondertekend. Onderdeel van deze overeenkomst is de opening van verbindingsbureaus in Marokko en Israël en de hervatting van de officiële diplomatieke banden tussen de twee landen.
Op 27 december heeft een technisch team van het Marokkaanse ministerie van Buitenlandse Zaken een bezoek gebracht aan Israël om de gebouwen van het Marokkaanse verbindingskantoor in Tel Aviv te inspecteren.
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens
Georgina Rodriguez draagt hijab voor moskeebezoek (video)