Coronavirus Marokko: 71 nieuwe besmettingen, Casablanca problematisch
In Marokko werden van vrijdag op zaterdagochtend 71 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid in een nieuwe update.
3 mei 2020 - 10:00 - Marokko
Van zaterdag op zondag werden 160 nieuwe coronavirus besmettingen vastgesteld in Marokko. Dat bericht het Marokkaanse ministerie van Gezondheid op zijn website.
Met deze nieuwe gevallen loopt het aantal besmettingen sinds het begin van de epidemie in koninkrijk op tot 4729, waarvan 1256 genezen werden verklaard.
Volgens de afdeling steeg het dodental als gevolg van de covid-19 epidemie in de afgelopen 24 uur naar 173 en werden in de afgelopen twee maanden 34.638 mensen negatief getest op het virus.
Casablanca-Settat is nog steeds de meest getroffen regio met 1203 besmettingen, oftewel 25 procent van alle bevestigde gevallen in Marokko. Daarna volgen Marrakech-Safi (22%), Tanger-Tetouan-Al Hoceima, Fez-Meknes en Draa-Tafilalet.
Lees meer
In Marokko werden van vrijdag op zaterdagochtend 71 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid in een nieuwe update.
Van zaterdag op zondag werden in Marokko 153 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Vooral in Rabat, Fez, Casablanca en Tanger stijgt het aantal gevallen snel.
Het aantal besmettingen met het coronavirus is in de laatste dagen flink gedaald in Marokko. In de afgelopen 24 uur werden slechts 45 nieuwe besmettingen vastgesteld.
Het aantal genezingen onder coronapatiënten nam in de afgelopen dagen flink toe in Marokko. Van zaterdag op zondag werden 137 mensen genezen verklaard in het land. In totaal...
Volgens nieuwe gegevens van het Marokkaanse ministerie van Gezondheid werden in de afgelopen 24 uur 189 nieuwe coronavirus besmettingen vastgesteld in het koninkrijk.