26 februari 2026 , 11:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
De Marokkaanse voetbalbond (FRMF) komt deze middag in een buitengewone zitting bijeen om de toekomst van de nationale technische staf te bespreken. De bijeenkomst, die plaatsvindt in het Mohammed VI Centrum in Maâmora, moet definitieve duidelijkheid scheppen over de positie van bondscoach Walid Regragui. Hoewel de bond de afgelopen dagen officieel afstand nam van geruchten over een breuk, wijzen verschillende interne signalen op een naderende koerswijziging bij de Atlas Leeuwen.
Achter de schermen lijkt de situatie rondom Walid Regragui, de coach die Marokko naar de historische halve finale op het WK van 2022 leidde, reeds in een beslissende fase te zijn beland. Bronnen nabij de spelersgroep melden dat de trainer zijn selectie al zou hebben geïnformeerd over een aanstaand vertrek. Ondanks de eerdere ontkenningen van de bond, wordt er in de wandelgangen gesproken over een beëindiging van de samenwerking met wederzijds goedvinden.
Op Bladna.nl: Stilte voor de storm bij Marokkaans elftal? FRMF zwijgt
De zoektocht naar een opvolger is inmiddels een belangrijk gespreksonderwerp binnen de Marokkaanse sportwereld. De naam van de Spanjaard Xavi Hernández valt hierbij veelvuldig, al zou hij de voorkeur geven aan een start na het WK-2026. De bond ambieert een trainer van internationaal aanzien en zou naast de Spanjaard ook de Franse technicus Laurent Blanc op de korrel hebben om de nationale ambities richting het wereldkampioenschap vorm te geven.
Op Bladna.nl : Marokkaanse voetbalbond ontkent (opnieuw) vertrek Walid Regragui
In afwachting van een definitieve aanstelling van een nieuwe topcoach wordt er ook gekeken naar interne oplossingen. Tarik Sektioui wordt genoemd als een serieuze optie om de ploeg tijdens een eventuele overgangsperiode te leiden. Een officieel communiqué, dat na de bestuursvergadering van deze donderdag wordt verwacht, moet een einde maken aan de speculaties en de weg vrijmaken voor de voorbereidingen op de volgende interlandperiode.
Crisisoverleg bij Marokkaanse voetbalbond vandaag
Vrouw MMA-vechter Lee Murray smeekt Marokko om vrijlating
Achraf Hakimi voor de strafrechter, gelekte berichten werpen nieuw licht op zedenzaak
Polisario verliest opnieuw bondgenoot
Fez wint jackpot voor een slimmere stad
Alleen naar Marokko als vrouw? Onderzoek waarschuwt
Crisisoverleg bij Marokkaanse voetbalbond vandaag
Achraf Hakimi voor de strafrechter, gelekte berichten werpen nieuw licht op zedenzaak
Brahim Diaz na Afrika Cup: “Ik wens het mijn ergste vijand niet toe!”
Zuid-Afrikaanse bondscoach vreest Marokkaanse overmacht in 2026
Senegalese president vraagt Koning Mohammed VI om gratie voor supporters
PSG aast op Marokkaanse sensatie, 20 miljoen euro op tafel
Yassine Bounou weigerde (zeer) grote club
Marokkaanse voetbalbond ontkent (opnieuw) vertrek Walid Regragui