Zoeken

14.000 mensen berecht in Tetouan

24 februari 2013 - 16:23 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Sinds begin 2012 hebben de rechtbanken in Tetouan bijna 14.000 mensen berecht. Dat blijkt uit een rapport van de lokale politie.

In totaal verschenen 13.817 mensen voor de rechter voor diverse misdaden, waaronder diefstal, drugshandel, ontvoering en losbandigheid.

Bovendien wist de politie in Tetouan vorig jaar de hand te leggen op 1885 kilo drugs, heroïne, cocaïne en psychotrope tabletten. Ook werden 118 auto’s en 5 motorfietsen, gebruikt voor drugshandel, in beslag genomen.

Sinds begin dit jaar heeft de politie in Tetouan en regio, al meer dan 600 kilo drugs in beslag genomen. In dezelfde periode werden 345 mensen opgepakt waartegen een aanhoudingsbevel liep.

Lees meer

Recordaantal arrestaties in Marokko in december

In de loop van december werden ruim 37.000 mensen door de politie gearresteerd in Marokko. Dat laat de nationale veiligheidsdienst DGSN in een nieuwe verklaring weten.

Casablanca: 2338 criminelen opgepakt in 7 dagen

De politie heeft in Casablanca tussen 23 en 30 augustus, 2338 mensen opgepakt voor verschillende misdaden.

Man met 24 arrestatiebevelen opgepakt in Tetouan

De politie heeft maandag in Tetouan een man gearresteerd, tegen wie 24 arrestatiebevelen liepen.

Marokkaanse politie pakt 312 mensen op in Tetouan

De Marokkaanse politie heeft in 48 uur tijd, van 22 tot 24 juni, 312 mensen opgepakt in Tetouan die worden verdacht van diverse misdrijven, meldt persagentschap MAP.

Jaarlijks 3000 onschuldigen in Marokkaanse gevangenissen gezet

In Marokko worden ongeveer 3000 mensen per jaar onterecht opgesloten. Dat blijkt uit cijfers over het strafrechtelijk beleid van Marokko.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team