Sebta en Melilla onderscheppen in jaar tijd 14 ton drugs uit Marokko
In 2013 werden in de Spaanse enclaves Sebta en Melilla, in het noorden van Marokko, ruim 14 ton drugs in beslag genomen.
4 november 2013 - 18:35 - Marokko
In Tetouan heeft de politie in de maand oktober, 995 mensen gearresteerd voor diefstal, drugshandel, illegale immigratie en fraude.
Volgens een rapport van de lokale politie werden 143 mensen opgepakt voor drugshandel. Daarbij werden 250 kg cannabishars, 500 gram heroïne, 25 gram cocaïne en een grote hoeveelheid aan psychotropen in beslag genomen.
In dezelfde periode werden drie gezochte harddrugshandelaars gearresteerd. In Marokko waren ruim 80 arrestatiebevelen tegen hen uitgevaardigd.
De politie in Tetouan geeft ook aan dat 821 mensen werden gearresteerd in verband met diefstal, fraude, valsheid in geschrifte, illegale immigratie en het uitschrijven van ongedekte cheques. Ruim 500 mensen werden op heterdaad betrapt.
Lees meer
In 2013 werden in de Spaanse enclaves Sebta en Melilla, in het noorden van Marokko, ruim 14 ton drugs in beslag genomen.
In het noord-Marokkaanse Tanger zijn in de maanden juli en augustus maar liefst 13.000 mensen gearresteerd voor diverse misdrijven.
Woensdag raakten vijf mensen gewond bij de sloop van 53 illegale woningen in Martil, nabij Tetouan in het noorden van Marokko.
In Tetouan is een koppel om het leven gekomen door een gaslek. De oorzaak is volgens de politie te zoeken bij een defecte boiler.
De Marokkaanse politie heeft in 48 uur tijd, van 22 tot 24 juni, 312 mensen opgepakt in Tetouan die worden verdacht van diverse misdrijven, meldt persagentschap MAP.