12 maart 2019 - 18:20 - Marokko
In Marokko werden vorige week een tiental leden van een criminele organisatie gearresteerd voor de vervalsing van officiële documenten.
De DGSN bericht in een verklaring dat de leden van de organisatie valse documenten verschaften aan buitenlanders die de Marokkaanse nationaliteit wensten te verkrijgen.
Onder de verdachten bevinden zich een Joodse Marokkaan, drie politieagenten, een overheidsagent, een ambtenaar en een verkoopmanager van een reisagentschap.
Het crimineel netwerk werkte vooral met Israëlische klanten en vroeg tussen 5000 en 7000 dollar om hen valse documenten te verschaffen.
Alle verdachten werden in bewaring gesteld. De politie probeert nu de mensen te identificeren die via de organisatie de Marokkaanse nationaliteit verkregen.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt