23 augustus 2012 - 20:48 - Marokko
Een zestigtal agenten zijn voor de militaire rechtbank in Rabat verschenen voor corruptiezaken, na een onderzoek ingelast door de Koning naar corruptie aan de grenzen van Marokko.
In het begin waren en 73 agenten betrokken, allen gestationeerd in het noorden van Marokko, namelijk aan de havens van Nador en Tanger Med.
Acht agenten die werkten op de kustweg tussen Tanger en Bab Sebta, Ksar Sghir en Tetouan zijn intussen onschuldig verklaard.
De betrokken politie-agenten zijn de tijd van het onderzoek en hun eventuele berechting, geschorst uit de politiekorps.
Sinds de massale aanhoudingen, getuigen Marokkanen uit het buitenland die de noordelijke grensposten hebben gebruikt, aan ons, dat ze deftig worden ontvangen en dat de douane en politie duidelijk "in het oog worden gehouden".
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie
Marokkaanse politici naar buitenland gevlucht
Moulay Hassan ontmoet Palestijnse kinderen in Tetouan (video)