Zoeken

Covid-19 Marokko: 71 nieuwe besmettingen

11 juni 2020 - 11:06 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht dat van woensdag op donderdag 71 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld in het koninkrijk.

Volgens de afdeling raakten sinds het begin van de epidemie in Marokko, 8508 mensen besmet met het coronavirus. De nieuwe besmettingen werden in vier regio’s waargenomen:

 Marrakech-Safi: +30 (1526)
 Tanger-Tetouan-Al Hoceima: +22 (1243)
 Casablanca-Settat: +12 (2868)
 Rabat-Salé-Kenitra: +7 (785)

In de afgelopen 24 uur overleed één patiënt aan de gevolgen van het virus. Het dodental stijgt daarmee naar 211. Ook meldenswaardig is dat 732 coronapatiënten nog worden behandeld en dat 347.543 mensen negatief werden getest, 16.409 meer dan gisteren.

Lees meer

Covid-19 Marokko: cijfers van vandaag

In Marokko werden van dinsdag op woensdag 172 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld.

Marokko: 238 meer coronavirus besmettingen

Het aantal besmettingen met het coronavirus is van maandag op dinsdag met 238 toegenomen in Marokko. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.

Covid-19: cijfers van vandaag in Marokko

In Marokko werden van dinsdag op woensdag 46 nieuwe besmettingen met het coronavirus geregistreerd volgens gegevens van het ministerie van Gezondheid.

Coronavirus Marokko: 319 nieuwe besmettingen

In Marokko werden van vrijdag op zaterdag 319 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.

Coronavirus Marokko: 66 nieuwe besmettingen, 56 genezingen en 1 dode

Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht in het dagelijks covid-19 bulletin dat van woensdag op donderdag 66 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team