16 december 2024 - 08:50 - Marokko
Het Marokkaanse meteorologische instituut DGM waarschuwt voor harde windstoten in het noorden van het koninkrijk. Maandag worden windstoten tot 85 kilometer per uur verwacht in verschillende provincies.
De provincies Tanger-Asilah, Fahs-Anjra, Tetouan en Mdiq-Fnideq krijgen te maken met de zwaarste windstoten. De waarschuwing geldt voor de hele maandag, van middernacht tot 22.00 uur. Code oranje is van kracht.
Lees ook: Hittegolf in Marokko midden in de winter
De DGM roept inwoners van de getroffen gebieden op tot waakzaamheid. De harde wind kan lokaal voor overlast zorgen, met name voor het verkeer, de landbouw en buitenactiviteiten. De lokale autoriteiten houden de situatie in de gaten en nemen indien nodig maatregelen. Burgers wordt gevraagd de veiligheidsinstructies op te volgen.
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Fenerbahçe weigert agressief bod op Youssef En-Nesyri
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Marokko en Portugal in gesprek over stroomkabel
Legale cannabis in Marokko "niet om coffeeshops te openen!"