5 maart 2016 - 17:30 - Cultuur
Cristina Aguilera heeft haar deelname aan het Mawazine muziekfestival in de Marokkaanse hoofdstad Rabat bevestigd.
Organisator Maroc Culture laat weten dat de zangeres op 28 mei het slotconcert van Mawazine zal verzorgen. Zij zal op het OLM-Soussi podium optreden.
Het is de eerste keer dat Christina Aguilera naar Marokko komt voor een concert en zij verheugt zich daarop.
"Marokko is een land dat ik altijd al heb willen bezoeken. Ik ben erg vereerd te zijn uitgenodigd om op het Mawazine Festival te zingen. Ik kijk ernaar uit om eindelijk al mijn fans te ontmoeten en jullie prachtig land te ontdekken", aldus de zangeres.
Lees meer
Christina Aguilera is donderdag in Marokko aangekomen. De zangeres wordt deze zaterdag in Rabat verwacht voor het slotconcert van het Mawazine festival.
Chris Brown wordt op 20 mei in Rabat verwacht voor het openingsconcert van het Mawazine 2016 muziekfestival.
Wyclef Jean zal in mei deelnemen aan de 10 editie van het Mawazine muziekfestival in Rabat. Dat laat de organisator weten.
Najat Aatabou zal dit jaar optreden tijdens het Mawazine muziekfestival in Rabat. De Marokkaanse zangeres had vorig jaar geweigerd aan het festival deel te nemen.
Saad Lamjarred zal op 27 mei een concert geven op het Nahda podium in Rabat ter gelegenheid van het Mawazine muziekfestival.
Zoals elk jaar woonden meerdere leden van de Koninklijke familie van Marokko een aantal concerten bij op het bekende Mawazine muziekfestival in Rabat.
Shaggy geeft op 26 mei een concert in Rabat. De Jamaicaanse reggae zanger heeft zijn deelname aan het Mawazine festival bevestigd.
De Britse muziekbanden Texas en Jamiroquai zullen dit jaar aan het Mawazine festival in Rabat deelnemen.
Kadem Saher komt in mei terug naar Marokko. De bekende Iraakse zanger wordt op 20 mei in het Mohammed V theater in Rabat verwacht ter gelegenheid van het Mawazine festival.
Ruim 2,5 miljoen muziekfans bezocht dit jaar het bekende Mawazine festival in de Marokkaanse hoofdstad Rabat.