Zoeken

Christian Dior organiseert voor eerst modeshow in Marokko

- Cultuur

Geschreven door Said A.

Christian Dior gaat voor de allereerste keer een modeshow in Marokko organiseren. Het evenement staat in april gepland.

Volgens Franse media zal de modeshow op 29 april in Marrakech plaatsvinden.

Het Franse modehuis zal zijn nieuwe collectie "Cruise 2020" presenteren. De locatie van de modeshow wordt nog geheim gehouden.

Prada en Louis Vuitton hebben reeds laten weten dat hun "Cruise 2020" modeshow op 2 en 8 mei in New York zullen worden gepresenteerd. Chanel heeft voor Parijs gekozen en Max Mara voor Berlijn. Enkel Gucci heeft de plaats en datum van zijn show nog niet bekend gemaakt.

Lees meer

Ophef in Agadir om lingerie modeshow (video)

In Agadir is controverse ontstaan door een lingerie modeshow georganiseerd door de Kamer voor Handel en Industrie.

Parijs in ban van Marokkaanse kaftan

Afgelopen zaterdag boekte de modeshow ’Caftan and Luxury’ veel succes in Parijs. Het mode-evenement werd door Marokkaanse modeontwerper Amine Mrani georganiseerd.

Nieuwe wassenbeeld van Mohammed VI in Grevin museum (foto)

Koning Mohammed VI heeft een nieuwe wassenbeeld in het Grevin museum in Parijs. Het oude beeld leek niet meer op de Marokkaanse Koning.

Jessica Alba poseert voor Marokkaanse fotograaf (foto)

Na een luxueus verjaardagsfeestje in Marrakech heeft Jessica Alba ook voor de Marokkaanse fotograaf Hassan Hajjaj geposeerd.

Marokkaans topmodel Malika El Maslouhi in top Vogue

Het Amerikaans modeblad Vogue heeft Malika el Maslouhi uitgeroepen tot één van de beste topmodellen op de Fashion week in New York voor de lente 2020.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team