1 augustus 2022 - 10:20 - Sport
Er zou binnenkort een einde kunnen komen aan het transfer-drama van Hakim Ziyech. Chelsea is bereid om zijn vraagprijs voor de speler, die een struikelblok was voor AC Milan, te verlagen om zijn vertrek te vergemakkelijken.
De Marokkaanse international heeft uiting gegeven aan zijn wens om Londen te verlaten, maar ook om zich aan te sluiten bij de Serie A, om nieuwe ervaringen op te kunnen doen. Maar de onderhandelingen over zijn transfer liepen tot nu toe spaak, omdat Chelsea geen genoegen nam met het uitleenaanbod van de Italiaanse club.
Lees ook: Hakim Ziyech binnenkort terug in nationale ploeg
Volgens Daily Mail zou dat probleem nu opgelost kunnen zijn. De twee teams hebben naar verluidt een akkoord bereikt, waardoor de Blues hun prijs kunnen verlagen tot 8,4 miljoen pond. Een bedrag dat binnen het bereik ligt van de club van Lombardije.
Lees ook: Onderhandelingen AC Milan en Chelsea over Ziyech verlopen moeilijk
Als de transfer doorgaat moet de 100.000 pond per week kostende aanvaller dan wel inleveren op zijn salaris. AC Milan heeft aangegeven niet bereid te zijn om dit salaris te betalen.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko