30 oktober 2020 - 18:20 - Marokko
Een onderzoek dat dinsdag in Casablanca bekend is gemaakt door het Marokkaans Verkeersbureau (ONMT), brengt aan het licht dat Chefchaouen een prominente plaats inneemt in het toeristische landschap van Marokko. Volgens het Bureau heeft de stad grote troeven die aantrekkelijk zijn voor toeristen.
Chefchaouen straalt het schitterende en flamboyante beeld uit van een kleurrijk Marokko, merkte ONMT-directeur Adel El Fakir op tijdens de presentatie van het onderzoek op de Tourism Marketing Days. Dit evenement werd geïnitieerd door het ONMT om de toerisme-professionals samen te brengen rond strategische aangelegenheden in de sector. Vooral in de huidige context, die wordt gekenmerkt door de coronaviruspandemie, meldt MAP.
De studie openbaart een verbeeldingswereld voor een land waar medina’s, souks, menigten, ambachten, geuren, kleuren en muziek de overhand hebben. Adel El Fakir legt de nadruk op de culturele dimensie en de authenticiteit die voorop staan in dit plaatje. "We zijn in de maand juni begonnen met deze studie die betrekking heeft op alle prioritaire markten en uitgebreid werd naar andere veelbelovende markten", merkte hij op.
Voor de bestuurder is het onderzoek bedoeld om de bestemming Marokko te verkopen, contact te leggen met potentiële klanten en hun vertrouwen terug te winnen. De studie is ook een instrument in dienst van toerisme-professionals met als slogan "Ageer, Herwin, Nu!".
Dringende oproep aan Koning Mohammed VI
Van autowasser tot miljonair: mysterie rond Marokkaans parlementslid
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Vergeet Marrakech, Tanger is dé nieuwe hotspot!
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Dringende oproep aan Koning Mohammed VI
Van autowasser tot miljonair: mysterie rond Marokkaans parlementslid
Vergeet Marrakech, Tanger is dé nieuwe hotspot!
Drugsbaron mishandelt agent in Noord-Marokko, betaalt slechts één dirham
Strijd om laatste groene long: luxevilla’s bedreigen bos Tanger
Marokkaanse voetbalster zwemt naar Sebta
Al Hoceima: Marokkaan uit Europa cel in na laster tegen politie
Nador’s toekomst nadert: zo verandert het wegennet (video)