15 januari 2020 - 19:00 - Marokko
Een groep wilde everzwijnen zorgt al enkele dagen voor chaos in de wijken Souissi en Hay Riyad in Rabat. De dieren verlieten het nabijgelegen bos op zoek naar eten.
De inwoners van beide wijken reageerden verrast op de aanwezigheid van de everzwijnen afkomstig uit het Zaër bos langs de weg tussen Ain Aouda en Benslimane.
Le360 bericht dat een tiental everzwijnen vanuit het bos op 20 km ten zuidoosten van Rabat naar de hoofdstad zijn gekomen. Door het koude weer is voedsel namelijk heel zeldzaam in het bos.
De Staatsdienst voor Water en Bossen had maatregelen moeten treffen om een dergelijke situatie te voorkomen volgens een bron van de wilaya van Rabat. Het is de eerste keer dat everzwijnen in de wijken van Rabat worden gezien.
Abdeladim Lhafi, voorzitter van de Staatsdienst voor water en bossen, heeft nog niet op de zaak gereageerd. De dieren werden ook nog niet weggejaagd en blijven de hoofdstad onveilig maken.
Soloreiziger Sarah wil niet meer weg uit Marokkaans dorp
Elon Musk mengt zich in Belgische hoofddoekenruzie
Russen verruilen Turkije voor Marokko
Abdeslam Ouaddou zwaargewond na verkeersongeval
Tanger krijgt "juweel" van het Afrikaans voetbal
Marokko begonnen met bouw ’s werelds grootste stadion
Soloreiziger Sarah wil niet meer weg uit Marokkaans dorp
Russen verruilen Turkije voor Marokko
Tanger krijgt "juweel" van het Afrikaans voetbal
Marokko begonnen met bouw ’s werelds grootste stadion
Europese Marokkaan met tonnen vuurwerk betrapt in Tanger
Taser redt agent in Tanger
Drie broers opgepakt na fatale aanval in Berkane
Parlementslid aangeklaagd door café-eigenaar in Tanger