Strenge sancties voor Raja Casablanca na dodelijke rellen
De Marokkaanse voetbalbond heeft strenge strafmaatregelen getroffen tegen Raja Casablanca als gevolg van rellen tussen supporters van de club waarbij 2 doden en 54 gewonden vielen.
23 april 2016 - 12:54 - Sport
De rechtbank van Casablanca heeft woensdag nieuwe gevangenisstraffen uitgesproken tegen hooligans voor hun deelname aan voetbalrellen na een wedstrijd tussen Raja Casablanca en Chabab Rif Al Hoceima.
Twee verdachten werden tot vier maanden gevangenisstraf en een boete van 5000 dirham veroordeeld. Zeventien anderen kregen 30 dagen celstraf en een boete van 3000 dirham.
Een persoon werd tot een voorwaardelijke celstraf van drie maanden en een boete van 5000 dirham veroordeeld. In dezelfde zaak werden zeven verdachten vrijgesproken.
Bij de rellen op 19 maart waren drie mensen omgekomen en 76 anderen gewond geraakt.
Lees meer
De Marokkaanse voetbalbond heeft strenge strafmaatregelen getroffen tegen Raja Casablanca als gevolg van rellen tussen supporters van de club waarbij 2 doden en 54 gewonden vielen.
De rechtbank van eerste aanleg in Marrakech heef een twintigtal hooligans tot gevangenisstraffen veroordeeld voor hun deelname aan voetbalrellen in het Grote Stadion van Marrakech.
Een supporter van Raja Casablanca heeft 20.000 tickets voor wedstrijden van de voetbalclub gekocht. De man betaalde daar 1 miljoen dirham voor.
De Marokkaanse voetbalbond FRMF heeft besloten bijzonder streng op te treden tegen de coach van Raja Casablanca Rachid Taoussi.
Slechts enkele dagen na de zware voetbalrellen in Casablanca heeft de rechtbank strenge straffen uitgesproken tegen een aantal jonge hooligans.