Marokko: zestigtal mensen opgepakt tijdens voetbalrellen
De politie heeft zondag na een wedstrijd in het Grote stadion van Marrakech tussen KACM Marrakech en Raja Casablanca (0-3), 65 mensen gearresteerd voor vernieling en geweld.
21 maart 2016 - 18:15 - Sport
De Marokkaanse voetbalbond heeft strenge strafmaatregelen getroffen tegen Raja Casablanca als gevolg van rellen tussen supporters van de club waarbij 2 doden en 54 gewonden vielen.
Zaterdagavond kregen twee supportersgroepen van Raja Casablanca ruzie na een wedstrijd tegen Chabab Rif Al Hoceima.
De voetbalbond laat in een verklaring weten dat de topclub daarom vijf wedstrijden zonder publiek zal spelen en een boete van 100.000 dirham zal moeten betalen. Raja Casablanca zal ook alle schade in het Mohammed V stadion betalen.
In de verklaring laat de FRMF tevens weten dat onsportief gedrag tijdens wedstrijden systematisch zal worden gestraft.
Lees meer
De politie heeft zondag na een wedstrijd in het Grote stadion van Marrakech tussen KACM Marrakech en Raja Casablanca (0-3), 65 mensen gearresteerd voor vernieling en geweld.
De rechtbank van Casablanca heeft woensdag nieuwe gevangenisstraffen uitgesproken tegen hooligans voor hun deelname aan voetbalrellen na een wedstrijd tussen Raja Casablanca en...
De rechtbank van Ain Sebaa in Casablanca heeft donderdag negentien mensen veroordeeld voor de voetbalrellen van 19 maart.
Raja Casablanca is door de Afrikaanse voetbalbond gestraft voor incidenten tijdens de laatste wedstrijd van de club tegen AS Vita.
Slechts enkele dagen na de zware voetbalrellen in Casablanca heeft de rechtbank strenge straffen uitgesproken tegen een aantal jonge hooligans.