16 februari 2025 - 21:20 - Marokko
Casablanca maakt zich op voor de komst van Koning Mohammed VI. De autoriteiten zijn druk bezig om de economische hoofdstad van het koninkrijk schoon en netjes te maken voor het bezoek van de vorst.
Verschillende diensten zijn betrokken bij het verfraaien van de straten en pleinen, met name op de route tussen Rabat en Casablanca, meldt Achkayn. Ook zijn een groot aantal leden van de Koninklijke Gendarmerie en de Hulpstrijdkrachten op de been.
Lees ook: Koning Mohammed VI terug in Marokko na verblijf in Emiraten
Sinds zaterdag zijn de veiligheidsdiensten aanwezig in de belangrijkste verkeersaders om de verkeersstroom in goede banen te leiden, vooral in de gebieden waar het koninklijke konvooi naar verwachting zal passeren. Ze zijn ook gestationeerd rond de hoofdstraten en het stadscentrum.
Lees ook: Koning Mohammed VI in Frankrijk?
Koning Mohammed VI arriveerde afgelopen vrijdag in Rabat na een privébezoek van enkele weken aan de Verenigde Arabische Emiraten. Zijn komst naar Casablanca markeert zijn eerste werkbezoek na zijn herstelperiode en revalidatieprogramma voor zijn linkerschouder, waaraan hij met succes is geopereerd.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt