Marokko: vrouw gooit peuter door raam appartement in Tanger
Een vrouw heeft afgelopen zondag in de wijk Meloussa in Tanger haar 2-jarig kindje door het raam van haar appartement gegooid.
17 oktober 2019 - 18:20 - Marokko
De vrouw die enkele dagen geleden haar drie kinderen van de vierde verdieping van een gebouw in Casablanca naar beneden had geduwd, is in voorlopige hechtenis genomen en aangeklaagd voor poging tot moord.
Een psychische onderzoek toonde aan dat de moeder normaal functioneert en dus niet ontoerekeningsvatbaar is. Ze werd als gevolg gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen in de gevangenis van Oukacha.
Akhbarona vernam van getuigen dat de 31-jarige vrouw van de afwezigheid van haar man gebruik wilde maken om haar kinderen te vermoorden. Toen ze de kinderen van 1, 6 en 8 jaar naar beneden duwde riep ze herhaaldelijk "Opgeruimd!"
Getuigen snelden toe in een poging om de kinderen te helpen, tevergeefs. De slachtoffers van 6 en 8 jaar verkeren niet meer in levensgevaar. De toestand van de baby, die aan het hoofd en de borst gewond raakte, is daarentegen zorgwekkend.
Lees meer
Een vrouw heeft afgelopen zondag in de wijk Meloussa in Tanger haar 2-jarig kindje door het raam van haar appartement gegooid.
Een moeder heeft tijdens een brand in het Marokkaanse Assilah haar drie kinderen uit het raam van haar appartement op de tweede verdieping geduwd om hen van de vlammen te redden.
Vorig jaar overleden 15.000 kinderen onder 6 jaar in Marokko. Dat blijkt uit het nieuw rapport van Unicef "The State of the World’s Children 2019 - Children, food and nutrition:...
Een man heeft in de nacht van zondag op maandag zijn vrouw vermoord voor de ogen van zijn drie kinderen in het Marokkaanse Safi.
Een meisje van 13 jaar is in het Marokkaanse Bouknadel van een baby bevallen na herhaaldelijk door haar oom te zijn misbruikt met het medeweten van haar moeder.