Zoeken

Bus knalt tegen huis in Casablanca, zes gewonden

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Een bus van openbaar vervoerbedrijf Mdina Bus is maandag in volle vaart tegen een huis gereden in Casablanca. Zes mensen raakten gewond.

De buschauffeur verloor de controle over zijn voertuig toen hij probeerde te remmen. De bus slipte op het gladde wegdek en botste tegen het huisje.

Volgens Mdina Bus vond het ongeluk om 06:15 uur plaats. De drie bewoners van het huisje, twee passagiers en de buschauffeur raakten gewond.

Onderzoek van de politie toonde reeds aan dat de bus te snel reed op de natte weg.

Lees meer

Bus knalt tegen huis in Marokko, één dode

Een bus van openbaarvervoerbedrijf M’dina Bus is dinsdag tegen een woning gereden in Ain Harrouda. Een oude vrouw kwam om het leven en vijf mensen raakten levensgevaarlijk gewond.

Twee doden en 41 gewonden bij verkeersongeval in centrum Tan-Tan

Bij een verkeersongeval in het centrum van Tan-Tan zijn twee mensen omgekomen en raakten 41 anderen gewond.

Doden en gewonden na instorten gebouw in Casablanca (video)

Bij de instorting van een gebouw in de wijk Californië in Casablanca maandagochtend zijn twee arbeiders omgekomen. Drie mensen raakten gewond. Reportage 2M.

Twintigtal gewonden bij zwaar tramongeluk in Casablanca (foto’s)

Een twintigtal mensen zijn donderdagavond gewond geraakt bij een zwaar tramongeval in Casablanca.

Gewonden bij brand in café in Fez

Zes mensen raakten donderdagavond ernstig gewond bij een brand in een café in het Marokkaanse Fez. Dat vernam persagentschap MAP van de civiele bescherming.

Laatste nieuws

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team