7 februari 2025 - 07:00 - Marokko
In Asilah zijn 11 mensen gewond geraakt bij een busongeluk. Een bus van vervoersbedrijf Alsa, die tussen Tanger en Asilah rijdt, raakte betrokken bij het ongeval.
Het ongeluk gebeurde in de buurt van het treinstation van Asilah. De chauffeur verloor de controle over het voertuig, dat vervolgens van de weg raakte en op zijn zij terecht kwam, meldt Alyaoum24. De inzittenden raakten in paniek en zaten vast in de bus.
Lees ook: Ernstig busongeluk tussen Al Hoceima en Driouch
De hulpdiensten waren snel ter plaatse en haalden de gewonden uit de bus. Alle slachtoffers zijn overgebracht naar het Mohammed V Regionaal Ziekenhuis in Tanger. Een aantal passagiers kon na behandeling het ziekenhuis verlaten, maar er zijn ook mensen met ernstigere verwondingen die nog steeds in het ziekenhuis liggen.
Lees ook: Abortuspillen: Marokko kampt met ernstig probleem
De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van het ongeluk. De afgelopen jaren zijn er meerdere incidenten geweest met bussen van Alsa in en rond Tanger. Er waren branden, motorpech en andere verkeersongevallen, wat tot veel kritiek op het Spaanse bedrijf heeft geleid.
Quad-overlast in Marrakech
Villa in Marokko in wereldtop beste vakantiehuizen
TikTokker reciteert Koran in kerk, moslims verontwaardigd
Eiertekort in Frankrijk: moslims beschuldigd
Waarschuwing voor "afrodisiacum honing" in Marokko
YouTuber krijgt 3 jaar cel in Marokko
Quad-overlast in Marrakech
Villa in Marokko in wereldtop beste vakantiehuizen
Waarschuwing voor "afrodisiacum honing" in Marokko
YouTuber krijgt 3 jaar cel in Marokko
Marokkaanse stad in wereldtop van steden waar men het best eet
Rabat en Agadir krijgen revolutionaire videosurveillance
Marokko bouwt nieuwe internationale luchthaven in Marrakech
Boycotactie "Khlih 3endek" slaat aan in Marokko