Zoeken

Bruiloft in Tanger eindigt in vlammenzee

15 september 2025 - 11:20 - Marokko

©

Wat een feest had moeten zijn, liep afgelopen zaterdag bijna uit de hand in Tanger. Vuurwerk afgestoken tijdens een huwelijksstoet veroorzaakte een hevige brand, die zorgde voor paniek in de wijk Ben Dibane.

De brand ontstond op een braakliggend terrein en verspreidde zich snel. De brandweer moest massaal uitrukken om de vlammen te bedwingen. Volgens getuigen had het vuur, als er niet snel was ingegrepen, kunnen overslaan naar de nabijgelegen huizen, met alle gevolgen van dien.

Lees ook: Marokkaanse celebs in opspraak na optreden op bruiloft drugsbaron Moussa

Dit incident staat niet op zichzelf. In Tanger zorgen de roekeloze vuurwerkshows bij feesten, vooral tijdens de zomervakantie, steeds vaker voor problemen. Dit leidt tot frustratie bij de lokale bevolking. De onverantwoordelijke traditie vormt een serieuze bedreiging voor de bosrijke omgeving. Inwoners van Tanger roepen de autoriteiten op om strenger op te treden en afschrikwekkende straffen in te voeren om een einde te maken aan deze gevaarlijke trend.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team